Kompleksowość usług

 

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i generalnym wykonawstwem obiektów kubaturowych.


Staramy się dołożyć wszelkich starań, aby nasz klient był zadowolony w trakcie procesu projektowania, jak i podczas jego realizacji.


Dbamy o kompleksowość naszej usługi poprzez elastyczne dostosowywanie się do potrzeb Klienta, więc jeżeli planują Państwo budowę lub przebudowę zapraszamy do naszego biura!

Na pewno sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Od Projektu do Wykończenia

Nasz zespół projektantów i inżynierów zrealizuje za Państwa wszelkie niezbędne formalności, uzyska wszelkie uzgodnienia, decyzje, wykona koncepcję architektoniczną, projekt budowlany, projekty branżowe, projekt wykonawczy, kosztorys -a następnie uzyska pozwolenie na budowę.


Wybudujemy dla Państwa każdy obiekt budowlany na podstawie dokumentacji przygotowanej przez Inwestora lub zgodnie z projektami wykonywanymi przez naszych projektantów.


Świadczymy naszym Klientom pomoc w realizacji procesu inwestycyjnego, wykraczającego poza standardowe rozumienie pojęcia usługi budowlanej. Począwszy od uzyskania terenu pod daną inwestycję, opracowania koncepcji, poprzez przygotowanie projektu, pomoc w uregulowaniu formalności administracyjnych na każdym etapie aż po przekazanie wykończonego obiektu pod klucz i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu.


Powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, terminowo oraz sprawnie, wspierając się dużym doświadczeniem i wiedzą techniczno-budowlaną naszego zespołu.


Pomożemy podczas budowy ustanawiając Nadzór Inwestorski lub obejmując stanowisko Kierownika Budowy.

Construction concept of engineer and architect working at construction site