O NAS

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i generalnym wykonawstwem obiektów kubaturowych.

 

Staramy się dołożyć wszelkich starań, aby nasz klient był zadowolony w trakcie procesu projektowania, jak i podczas jego realizacji.

Dbamy o kompleksowość naszej usługi poprzez elastyczne dostosowywanie się do potrzeb Klienta, więc jeżeli planują Państwo budowę lub przebudowę zapraszamy do naszego biura!

Na pewno sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Nasz zespół projektantów i inżynierów zrealizuje za Państwa wszelkie niezbędne formalności, uzyska wszelkie uzgodnienia, decyzje, wykona koncepcję architektoniczną, projekt budowlany, projekty branżowe, projekt wykonawczy, kosztorys -a następnie uzyska pozwolenie na budowę.

Wybudujemy dla Państwa każdy obiekt budowlany na podstawie dokumentacji przygotowanej przez Inwestora lub zgodnie z projektami wykonywanymi przez naszych projektantów.

Świadczymy naszym Klientom pomoc w realizacji procesu inwestycyjnego, wykraczającego poza standardowe rozumienie pojęcia usługi budowlanej. Począwszy od uzyskania terenu pod daną inwestycję, opracowania koncepcji, poprzez przygotowanie projektu, pomoc w uregulowaniu formalności administracyjnych na każdym etapie aż po przekazanie wykończonego obiektu pod klucz i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu.

Powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, terminowo oraz sprawnie, wspierając się dużym doświadczeniem i wiedzą techniczno-budowlaną naszego zespołu.

Pomożemy podczas budowy ustanawiając Nadzór Inwestorski lub obejmując stanowisko Kierownika Budowy.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!